معرفی پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر

پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر چیست؟ پروژه ۶۰۴۰ یک برنامه ی مطالعاتی کنکور ۱۰۰ روزه  هست که توسط موسسه حرف آخر طراحی و تولید شده است . ۶۰۴۰ از دو تا قسمت  تشکیل شده ، در واقع به دو بازه ی زمانی مختلف تقسیم می شه ، یک بازه زمانی  ۶۰ روزه برای مطالعه و یک بازه زمانی ۴۰ روزه برای تست زنی و آزمون دادن.


کل مدت زمان پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر هم ۳۶۰ ساعت هست ( یعنی هر روز ۶ ساعت که  خیلی هم عدد بزرگی نیست و به راحتی می تونین براش برنامه ریزی بکنین و  انجامش بدین.حالا شما بعد اینکه تو قسمت اول پروژه ۶۰۴۰ رو طبق برنامه طی  بکنین ، می تونین حدودا ۴۵ الی ۵۰ درصد تو کنکور بزنین. حالا پروژه ۴۰ چیه ؟  تو پروژه ۴۰ شما ۲۰ تا آزمون شبیه ساز کنکور می دین ، یعنی ۲۰ تا آزمون تو  ۴۰ روز به سبک شبیه سازی سوالات کنکور و کاملا جامع رو شما انجام می دی ،  به این صورت که تو نیم روز آزمون رو می دی ( صبح روز اول تا ظهر ) و یک و  نیم روز تحلیل آزمون داری ، حالا تحلیل به چه شکلیه ؟ با استفاده از پاسخ  نما ( دقت بکنین که می گم پاسخ نما و نه پاسخ نامه ) ، پاسخ نما چیه ؟ شما  تو هر سوالی که مشکل داشته باشین روش کلیک می کنین و استاد مربوطه میاد  سوال رو براتون حل می کنه ، جالبه بدونین تو اکثر مواقع فقط سوال نیست که  حل می شه و درسنامه اون مبحث هم گفته می شه و بعدشم سوالات مشابه هم پاسخ  داده می شه ، یعنی فقط به یه سوال مسلط نمی شین ، ما اسم این سیستم رو تو پروژه ۶۰۴۰ گذاشتیم سیستم محک و کمک ، یعنی تو نیم روز خودتون رو محک می زنین و تو یک  و نیم روز درصد خودتونو بالا می برین با کمک پاسخ نما ، بعد قراره این محک  و کمک ۲۰ بار تکرار بشه یعنی دفعه آخر که روز چهلم می شه شما کاملا به  سوالات کنکور مسلط می شین و آماده دادن آزمون های جامع و آزمون کنکور می  شین . به همین سادگی ، شما تو ۱۰۰ روز با پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر خودتون رو تو کورس رتبه های برتر کنکور قرار می دین.


 سوالات متداول

تفاوت پروژه 6040 با صفر تا صد حرف آخر در چیست ؟ 

پروژه ۶۰۴۰ یک برنامه مطالعاتی ۱۰۰ روزه و فشرده می باشد که مخصوص  داوطلبانی هست که می خواهند به صورت جدی از اواسط تایم مطالعاتی یک ساله  برای کنکور ، شروع کرده و به رشته دلخواه خودشان برسند ، اما صفر تا صد  برای داوطلبانی می باشد که از ابتدای سال مطالعه را شروع کرده اند.

قیمت پروژه 6040 چند میباشد ؟

جهت دریافت جدیدترین لیست قیمت محصولات حرف آخر میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر قیمت محصولات 6040 با جزئیات کامل را مشاهده کنید یا برای مشاوره تلفنی با شماره 09120566495 تماس بگیرید.

مشاهده قیمت محصولات 6040

پروژه 6040 حرف آخر آموزش کامل هست یا جمع بندی ؟

پروژه ۶۰۴۰ صرفا جمع بندی نیست ، بلکه آموزش صفر تا صد هست ، تمامی مباحث دروس عمومی و مباحث مهم دروس اختصاصی در آن تدریس می شود.

کل پروژه  6040 چند ساعت هست؟

کل پروژه ۶۰ حرف آخر برای داوطلبان نظام قدیم ۳۰۰ ساعت ونظام جدید ۳۶۰ ساعت  می باشد. که در یک برنامه ۶۰ روزه تدریس می شود، یعنی روزی ۵ الی ۶ ساعت. و  ۲۰ آزمون هم که ۲۰ آزمون شبیه ساز کنکور هست که در ۴۰ روز انجام می شود.

پکیج 20 آزمون به شکلی هست؟ 

دوستان  خوبم هر آزمون جامع تو دو روز فرایندش تکمیل میشه. ما اومدیم دو روز به  چهار قسمت تقسیم کردیم. نصف روز اول دانش آموز دفترچه عمومی و اختصاصی  آزمون اولو میذاره جلوش شروع میکنه از صبح تا ظهر این آزمونو میده. چرا؟  چون آموزش ۶۰ روزو دیده و حالا به اون قدرت رسیده که آزمون بده اما یک و  نیم روز براش میمونه یعنی بعد از ظهر اون روز اختصاص میده به تحلیل سؤالات  عمومی و فردای اون روز اختصاص میده به تحلیل سؤالای اختصاصی.

پاسخ نما یعنی چی ؟ 

در ۶۰۴۰ به جای پاسخ نامه از پاسخ نما استفاده شده است ، یعنی پاسخ هر سوال توسط استاد مربوطه به صورت ویدیویی و کامل توضیح داده می شود.

سیستم محک و کمک پروژه 6040 چیه ؟

تو  باکس دو روز، نصف روز اول دانش آموز خودشو محک میزنه ، به مدت یک و نیم  روز از پاسخ نما ها کمک میگیره . از معلمانی که پاسخ نماهارو ضبط کردن کمک  میگیره و رشد میکنه. یعنی نصف روز خودشو محک میزنه و یک و نیم روز کمک می  گیره. خوب دانش آموز تو آزمون اول بالاخره سطحش اومد بالا در ادامه دو روز  بعد آزمون دومو شروع میکنه انجام دادن. یه نصف روز خودشو محک میزنه. اما تو  آزمون دوم با آزمون اول فرق میکنه. در محک دوم سطحش اومده بالا تر چون  اطلاعاتی رو از قسمت پاسخ نماها و کمک کسب کرده. حالا تو قسمت بعدی محک  دومو میزنه که خوب یکسری از اشکالاتش برطرف شد اما اشکالات همچنان باقیست.  تو بعد از ظهر و همچنین روز بعد یعنی یک و نیم روز باقی مانده میاد به کمک  پاسخ نما باز دوباره رشد میکنه.چرا ۶۰۴۰ حرف آخر ؟

پروژه  ۶۰۴۰ حرف آخر، حرف اول و آخر را در کسب نتیجه دلخواه در کنکور می زند! با  موفقیت چشمگیر پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر در سال ۹۷ و بازخوردهای مثبت و نتایج  رضایت بخش داوطلبین از پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر، مسئولین این موسسه احساس وظیفه  کردند که برای موفقیت هرچه بیشتر دانش آموزان پروژه ۶۰۴۰ را با کیفیت  بالاتر برای کنکور ۹۸ تداوم بخشند. حال با این سوال مواجه می شویم که چرا  پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر؟ چه توجیهی برای استفاده دانش آموزان از پروژه ۶۰۴۰ حرف  آخر می باشد؟ پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر به گونه ای عمل می کند که گویا ذهن شما  مانند معلمی که در صندلی بغل دستتان نشسته است به شما جواب ها را دیکته می  کند. جالب است نه؟ اما چگونه؟! پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر دو مرحله را در دل خود  نهفته دارد که براساس همین دو مرحله ذهن را آماده جنگ با کنکور می کند و بی  شک برنده میدان هم خواهید بود. پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر همان طور که از نامش  هویداست در” آخر” کار یقینأ شما را خشنود و خرسند خواهد کرد. پس با حرف آخر  کنکور خود را ببلعید.

بررسی موشکافانه پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر

با وجود اینکه دانش آموزان برای کسب نتیجه دلخواه در کنکور تلاش می  کنند، اما نتیجه نمی گیرند چرا؟ دلیل آن این است که مطالب جمع بندی نشده،  مطالب مرور نشده و آزمون های موثر و استانداری برای سنجش از دانسته ها  گرفته نشده است. اما پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر با روش های اصولی و البته کاربردی  شما را به هدفتان می رساند. کافیست اراده کنید!
پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر بی شک جزء نتیجه بخش ترین و مثمر ثمرترین محصولات حرف  آخر می باشد. موسسه کنکوری حرف آخر پروژه ۶۰۴۰ خود را با هدف جمع بندی صحیح  دروس و همچنین آزمون های استاندارد مطابق با کنکور سراسری برای داوطلبین  نظام جدید و نظام قدیم تهیه کرده‌ است. از آن جایی که جمع بندی و مرور  دروس، نزدیک کنکور سراسری، امری بسیار مهم و غیر قابل انکار است دانش  آموزان کنکوری باید تمام مطالب خوانده شده در تمام ۴ سال را جمع بندی کنند  تا بتوانند ساختار درستی از مطالب درسی در ذهن ایجاد کنند. اما اکثر  داوطلبین در هفته های نزدیک به کنکور به علت عدم جمع آوری صحیح و یا  فراموشی دروس دچار دلهره و هراس می شوند و همین امر سبب از دست دادن روحیه و  اعتماد به نفس داوطلبین می شود. با حرف آخر درست بخوانید، درست مرور کنید و  به راحتی به ذهن بسپارید. اما پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر با بهره مندی از برترین  اساتید کنکور، دروس را به گونه ای جمع آوری کرده است که حتی یک فصل و یک  موضوع از قلم نیفتاده است و علاوه بر آموزش، مروری کلی بر تک تک مطالب درسی  با کمک ۶۰۴۰ حرف آخر به راحتی مهیا می شود. در واقع پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر،  مجموعه ای آموزشی و آزمایشی برای داوطلبین کنکور فراهم کرده است. پروژه  ۶۰۴۰ حرف آخر شما را تا زمانی که به سر منزل مقصود نائل شوید تنها نمی  گذارد. آیا تاکنون به این موضوع توجه کرده اید که چرا دانش آموزان در آزمون  های مبحثی که توسط موسسات کنکوری که قبل از آزمون های جامع برگزار می شود  خوب عمل می کنند اما آزمون های جامع را متاسفانه با درصد پایینی پشت سر می  گذرانند و به جد روحیه خود را از دست می دهند؟ زیرا طراحان در آزمون های  مبحثی فقط حق سوال از همان مبحث و مباحث گذشته را دارند و نمی توانند مباحث  آینده را با آنها ترکیب کنند. در صورتی که سوالات کنکور به صورت ترکیبی و  تلفیقی است. پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر با علم بر این نکته، آموزش های جامعی را  تهیه کرده است که دانش آموز را برای ارتباط مطالب با یکدیگر آماده می کند و  پروژه ۶۰۴۰ به معنای واقعی کلمه ( ۶۰+۴۰=۱۰۰) ۱۰۰ درصد کامل و جامع است و  این هنر و فن اساتید حرف آخر می باشد که در ۳۰۰ ساعت تمام مطالب درسی را  گنجانده و پرونده ۸ تا درس را بسته اند.

طرح ۶۰ روزه (مرحله اول)

پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر شامل دو بخش می باشد دوره ۶۰ روزه حرف آخر مربوط به  آموزش می باشد، به این منظور که مباحث و مطالب با عمق ۱۰۰ درصد توضیح داده  شده است. اساتید برجسته کنکوری پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر در دوره ۶۰ روزه ، با  درایت و ساعت ها برنامه ریزی و بازبینی؛ مجموعه ای را گردآوری کرده اند که  با استفاده از آن می توان کلیه دروس کنکور رشته های تجربی و ریاضی را در ۶۰  روز با تمام نکات و زیر و بم مطالب درسی بدون حذف حتی یک موضوع یا یک  سرفصل مطالعه کرد. در دوره ۶۰ روزه پروژه ۶۰۴۰ دروس عمومی و دروس اختصاصی  لحاظ شده است، تایم تدریس تمام این پروژه ۳۰۰ ساعت می باشد. اساتید ۶۰۴۰  حرف آخر دروس عمومی را حدود ۱۰۰ ساعت تدریس می کنند و برای دروس اختصاصی  نیز حدود ۲۰۰ ساعت تایم تدریس دارند. طرح ۶۰ روزه پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر ،  برای دانش آموزان؛ برنامه منسجم و مطالعاتی مناسبی را پیاده سازی می کند تا  بیشترین زمان خود را به مطالعه بنیادی و ریشه ای مطالب کنکور به سبک حرف  آخر صرف کنند و با تدریس فوق العاده اساتید پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر و مطالعه  منابع اختصاصی، دوره طلایی ۶۰ روزه ۶۰۴۰ حرف آخر را با میانگین مطالعه ۱۰  ساعت در روز با موفقیت به اتمام برسانند. و بعد از پایان دوره ۶۰ روزه  پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر، دانش آموزان کنکوری به سطح آمادگی بالای ۵۰ درصد  خواهند رسید. اندکی دقت کنید! درصد قابل توجهی است یعنی شما در دو ماه به  کل مطالب درسی مسلط می شوید و به میزان آمادگی بالای ۵۰ درصد برای کنکور می  رسید و می توانید با آسودگی خاطر مرحله دوم پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر را شروع  نمایید.

دو دسته داوطلب در طرح ۶۰ پروژه ۶۰۴۰ ، به آمادگی ۷۰ و ۵۰ درصد خواهند رسید. دسته  اول داوطلبانی هستند که به آمادگی ۷۰ درصدی می رسند این دسته از داوطلبان  تا زمان کنونی ذهن خود را با مطالب عجین کرده اند و نیاز به یک جمع آوری  دارند و با بهره گیری از پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر می توانند جهت گیری ذهن خود را  مشخص و با خیالی آسوده تری فرصت های باقی مانده را به آموزش به روش  تصویری-الگویی و آزمون های استاندارد ۶۰۴۰ حرف آخر بپردازند.
دسته دوم آن دسته از داوطلبانی هستند که به صورت نامنظم و یا دست و پا  شکسته درس خوانده و ذهن آنها مسیرهای ارتباطی صحیح بین مطالب درسی برقرار  نکرده است. با تهیه پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر می توانند از آموزش های بی سابقه و  کاملا مفید ۶۰۴۰ حرف آخر بهره برده و به ذهن مسیر دهند و زمان های از دست  رفته را بدون هیچ هراسی جبران کنند و با آزمون های ۶۰۴۰ حرف آخر به آمادگی  ۵۰ به بالا برسند. در هر مرحله ای از مطالعه خود که هستید و احساس می کنید  عقب افتاده اید یا وقت را از دست داده اید نگران نباشید، فقط کافیست سری به  حرف آخر بزنید.

طرح ۴۰ روزه (مرحله دوم)

شروع دوره ۴۰روزه پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر بعد از اتمام دوره ۶۰ روزه می باشد  و شامل ۲۰ آزمون جامع است که بصورت یک روز در میان برگزار خواهد شد،  داوطلب به این صورت عمل می کند که نصف روز را صرف انجام آزمون ، یک و نیم  روز باقیمانده را به تحلیل سوالات آزمون اختصاص می دهد. فرآیند هر آزمون  جامع در دو روز انجام می شود یعنی دو روز به چهار قسمت تقسیم شده و زمان  صبح تا ظهر برای آزمون جامع سپری می شود و داوطلب نصف روز، خود را محک  میزند و بعد از ظهر آن روز تحلیل سوالات عمومی انجام می شود و روز بعد  تحلیل سوالات اختصاصی صورت می پذیرد. این فرآیند از سیستم “محک-کمک” بهره  می برد. مانند سیستم صحیح و خطا، سیستم “محک-کمک” نیز باعث ارتقا داوطلب در  آزمون های بعدی می شود. توجه داشته باشید که داوطلب در نصف روز خود را محک  می زند و در یک و نیم روز، تک تک سوالات به صورت فیلم آموزشی توسط اساتید  همان درس ضبط شده است و این امکان را به داوطلب می دهد که بتواند پاسخ  نمایشی سوالات را به صورت فیلم مشاهده کند. دقت کنید که هر کدام از آزمون  ها بصورت اختصاصی پاسخنامه یا “پاسخ نما” یا “پاسخ نمایش” دارد. به این  صورت که مدرسین ۶۰۴۰ حرف آخر برای تک تک سوالات هر ۲۰ آزمون، پاسخنامه ای  در نظر گرفته اند که در آن برای هر سوال، درسنامه ای که در دوره ۶۰ روزه  آموزش داده شده را تدریس و یاد آوری می کنند و پاسخ همان سوال را نیز به  صورت فیلم تشریح می کنند، یعنی پاسخنامه فقط یک متن تایپی نیست بلکه آموزش  مجدد و مکرر همان مبحث در طول هر ۲۰ آزمون است.

به صورت خلاصه هر سوال یک درسنامه و یک پاسخ نما برای تشریح سوال دارد.  تمام سوالات آزمون پروژه ۶۰۴۰ بصورت تألیفی و مطابق با استانداردها و  معیارهای تست های کنکوری طراحی شده است. می توان این گونه بیان کرد با  بررسی تک تک سوالات کنکور سال های اخیر ، معیار سوالات از نظر سختی و راحتی  سنجیده شده و آزمون های پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر با این معیار طراحی شده است.  در واقع هدف از بررسی کنکورهای سال های اخیر نه اینکه دهه ۷۰ و یا ۸۰ ، این  بوده است که متوجه شویم طراحان سوال به چه چیزی فکر می کنند و چه موضوعاتی  ذهن طراحان سوال را به خود مشغول کرده است و نتیجه بررسی، سوالات تالیفی  ترکیبی در این ۲۰ آزمون می باشد که دانش آموز می تواند آزمون های ۱-۲-۳  جامع را به خوبی پشت سر گذارد.
سوالات پروژه ۶۰۴۰ مانند سوالات کنکور از کاه تا کوه می باشد! و دانش آموز  کنکوری برای رسیدن به این مرحله که ۸۰ درصد سوالات را بتواند به درستی پاسخ  دهد می تواند با اقدام تهیه پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر، این بار از کوه کاه  بسازد! علاوه بر آن تست های کاملا استاندارد طراحی شده آزمون های ۶۰۴۰ ؛ از  عنوان موضوع درسی تا پاورقی از دید طراحان پنهان نشده و با در نظر گرفتن  ضرایب دروس هر درس، طرح شده است.

آزمون های پکیج ۲۰ آزمون پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر دقیقا شبیه ساز کنکور است  شما در پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر ۲۰ بار کنکور می دهید، شگفت انگیز است ۲۰ بار  کنکور و کسب تجربه از این ۲۰ بار! اگر ضعفی در آزمون اول داشتید شما ۱۹ بار  امکان جبران آن را دارید! به همین دلیل است که در پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر دوره  ۴۰ روزه آن به معنای واقعی یک طرح بی سابقه و بی نظیر است که حتی برای  آماده ترین داوطلبان کنکور هم وسوسه برانگیز به نظر می رسد.آزمون های دوره  ۴۰ روزه ۶۰۴۰ حرف آخر مانند کنکور سراسری با دفترچه های تخصصی و عمومی  برگزار می شود. ریزترین نکات لازم برای اجرای یک کنکور واقعی به دانش آموز  توصیه خواهد شد. داوطلب در ۶۰۴۰ حرف آخر ۲۰ آزمون جامع را با پاسخ نامه  تصویری یا به عبارتی دیگر “پاسخ نما”تجربه خواهد کرد. از مزایای پاسخنامه  تصویری این است که اکثر دانش آموزان تصویر را بهتر از متن به خاطر می آورند  و همین امر موجب می شود دانش آموز تمام نکات ضعفش آشکار شود و از طریق  آموزش تصویری اشکالاتش رفع و برای همیشه پاسخ درست را در ذهن خود بگنجاند.  ایده آموزش تصویری و استفاده از الگو در آموزش و ۲۰ آزمون در پروژه ۶۰۴۰  حرف آخر، اولین بار در ایران انجام می شود و اکثر موسسات کنکوری به شیوه سه  یا چهار آزمون جامع و پاسخنامه مکتوب عمل می کنند.

به بیان خیلی ساده؛ هر آزمون در پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر، نقش یک مرور کامل  از مطالب درسی را دارد و در اکثر دروس سوالات نسبتأ تکرار می شوند (ذکر این  نکته حائز اهمیت است که تکرار یک موضوع به معنی سوال یکسان در آزمون بعدی  نیست بلکه از همان موضوع سوال داده خواهد شد) که زمینه ساز تسلط ۱۰۰ درصدی  مطلب خواهد بود. در پایان ۲۰ آزمون پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر، پاسخنامه ای در نظر  گرفته شده است که شامل ۱۵ ساعت تحلیل و تدریس موضوعی هر تست است. گاها  پاسخ یک تست حدود ۱۴ دقیقه فیلم آموزشی دارد. که هیچ نقطه تاریکی در ذهن  داوطلب بعد از ۲۰ آزمون جامع پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر باقی نمی ماند. دوره ۴۰  پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر برای آمادگی صد درصدی داوطلبان طراحی شده و با تلاش  داوطلبان نتایج بی نظیری را برای کنکور ۹۸رقم خواهد زد. پس فرصت را از دست  ندهید.

دلایل بازدهی بالای داوطلبین کنکور با بهره گیری از پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر

۱. در پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر شما رشد شبانه روزی را تجربه خواهید کرد که  یقینا خودتان متوجه پیشرفت چشمگیرتان نسبت به روز قبل خواهید شد و کارایی  ذهنتان افزایش می یابد و شما ساعت ها در حال یادگیری درس هستید بدون اینکه  گذر زمان را متوجه شوید، چون اساتید برجسته کنکوری ۶۰۴۰ حرف آخر، تدریس را  از حالت متن و نوشته خارج کرده و به صورت الگو، انیمیشن و تصویری، مطالب را  به شما آموزش می دهند به همین علت ذهنتان دیگر شما را وادار به ورق زدن  کتاب برای بررسی اینکه چند صفحه دیگر تا انتهای کتاب باقی مانده است؛ نمی  کند! زیرا در واقع شما مغز خود را فریب می دهید که در حال تماشای یک  انیمیشن زیبا از ۶۰۴۰ حرف آخر هست پس بنشین و لذت ببر!
۲. علت موفق نبودن دانش آموزان و عدم کسب نتیجه رضایت بخش می توان به عدم  برنامه ریزی صحیح اشاره کرد که اگر دانش آموز کنکوری مطابق با برنامه ای  مشخص و برنامه آزمون از پیش تعیین شده، عمل نماید می تواند درصدهای بالایی  در کنکور را از آن خود کنند اما این نکته را فراموش نکنید که شما به راهنما  و پیشرویی نیاز دارید که در عرصه کنکور تجربیات بالایی دارد و سرد و گرم  کنکور را چشیده است چه راهنمایی بهتر از پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر! که با  بکارگیری پکیج های بهترین اساتید و برنامه ریزی درسی در پروژه ۶۰۴۰ و ۲۰  آزمون های طراحی شده مطابق با آزمون کنکور سراسری دانش آموز را به سمت هدف  خود پیش می برد.
۳. پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر با بهره گیری از آخرین متد های استاندارد آموزشی  دنیا و با هدف تقویت و آمادگی صددرصدی دانش آموزان برای کنکور فعالیت می  کند و پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر، از آموزش های تصویری دروس و آموزش از طریق  الگوها برای درک کامل مطلب استفاده می کند و همچنین با ارائه نقشه درسی  برای هر فصل سبب ساختارمند کردن ذهن داوطلبان کنکوری می شود.
پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر با پاسخ به تک تک سوالات کنکور سال های قبل با استفاده  از الگو، انیمیشن، تصویرسازی و شبیه سازی، سوالات را برای دانش آموزان  کنکوری شرح و بسط می دهد تا با تمام جوانب سوال آشنا شوند و بتوانند تست ها  را به درستی تحلیل کنند تا در کمترین زمان ممکن به پاسخ صحیح دست پیدا  کنند در حالی که رقیبان آنها هنوز در مرحله اول یعنی درک سوال هستند ولی  داوطلبان ۶۰۴۰ حرف آخری چون با تمامی انواع سوالات از قبل آشنا شده و ۲۰  بار کنکور را تجربه کرده اند! به سوال پاسخ صحیح داده و با روحیه بهتری به  سراغ سوال بعدی پیش می روند.
۴. پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر، در هر فصل نقشه و یا ساختاری تهیه کرده است که شما  با نگاهی گذرا به آن می توانید از جایگاه مطالب آموخته شده و مطالبی که  قرار است در آینده بیاموزید را آگاه شوید و این نقشه ها مسیر جاده ای که  قرار است طی شود را به شما نشان می دهد و مانع از سردرگمی شما در حجم کتب  درسی می شود. نقشه راه درسی ۶۰۴۰ حرف آخر به شما کمک شایانی خواهد کرد که  ذهن خود را ساختاربندی و منظم کنید.
۵. در پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر از تصویر و انیمیشن استفاده شده است که سبک قدیمی  حفظیات را کنار گذاشته و موضوعات درسی را از دل متن، قلم و کتاب بیرون  کشیده و آن را به صورت یک موجود زنده به نمایش می گذارد تا شما نه تنها از  درس خواندن خسته نشده بلکه لذت ببرید. علاوه بر آن این نوع یادگیری به دلیل  فعال کردن نیمکره راست مغز انسان(داوطلبان تجربی با این موضوع آشنا هستند)  که شهودی؛ مایل به اندیشیدن در قالب تصاویر و… است سبب می شود مطالب و  موضوعات به راحتی به خاطر سپرده شوند.
۶. پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر، با همکاری داوطلبانی که رتبه های برتر و تک رقمی را  با کمک حرف آخر کسب کرده اند، ریز و بم نکات را از بطن دروس بیرون کشیده  که این امر می تواند راهنمای خوبی برای دانش آموزان کنکوری باشد چرا که می  دانند این راهکارها توسط دوستانش انجام شده و به مقصد نهایی مورد نظرشان  رسیده اند. موسسه حرف آخر با بهره گیری از قبول شدگان رتبه برتری کنکورهای  سال های گذشته ، سبب پیشرفت رشد چشمگیری در افزایش روحیه داوطلبان شده است.
۷. پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر بدلیل نوآوری روش آموزش و یادگیری در ایران و  خاورمیانه بیشترین بازدهی و قبولی را در بین همه موسسات کنکوری کشور دارد.
۸. پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر در ارتباط با هرگونه سوالی به صورت ۲۴ ساعته آماده  پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهد بود. ما با علم بر اینکه ثانیه ثانیه  زمان برای دانش آموزان کنکوری طلاست به همین علت ۲۴ ساعته در خدمت شما  خواهیم بود تا بتوانیم یاری رسان شما برای کسب رتبه برتر باشیم. مشاوره  تلفنی موسسه حرف آخر یک راهنما و مشاور همیشه در صحنه برای یاری رساندن به  شما می باشد و با هدف ایجاد بیشترین کارایی و اثربخشی، به طور منظم در حال  پیگیری و بازنگری برنامه ریزی برای شما داوطلبان کنکوری می باشد. یکی از  دلیل هایی که هرساله رتبه های زیادی از موسسه حرف آخر به کشور معرفی می شود  مشاوران خبره و با وجدان این موسسه است زیرا از نقطه نظر مشاوره ای در سطح  بالا و قابل قبولی قرار دارند و ارتباط مشاوره ای پیگیری با بازدهی بالا  را با دانش آموزان برقرار می کنند
۹. پکیج هایی پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر با تمهیدات اندیشه شده کاملا علمی و عملی  توسط اساتید مطرح و برجسته کنکوری موجبات رساندن شما را به رتبه های تک  رقمی و برتر و دانشگاه های دلخواه فراهم می کند.

پروژه ۶۰۴۰ برای کدام دسته از داوطلبان مفید واقع می شود؟

آیا جمع بندی دروسی که طی ساعت ها تلاش، بررسی و بازبینی در اتاق فکر  گردآوری شده است و آموزش مطالبی که به روش تصویری و الگویی است و می تواند  فرد را چندین پله بالاتر در نردبان ترقی قرار دهد را به عنوان ابزاری مفید  قبول ندارید؟!

۱. این جمع بندی برای آن دسته از افرادی که تاکنون دروس خود را مطالعه  کرده اند و به دنبال راهی برای تثبیت این مطالب در ذهن و جمع بندی اصولی  مطالب هستند مثمر ثمر واقع می شود.
۲. افرادی هستند که دقیقه ۹۰، تلنگری به آنها وارد شده و عزم خود را جزم  کردند تا بتوانند از فرصت های باقی مانده بیشترین بهره وری را داشته باشند  پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر با جمع بندی و آموزش تک به تک مطالب درسی به آن ها کمک  بسیار شایانی می کند.
۳. افرادی دیگری که به صورت یکی بود یکی نبود! مطالعه کرده اند و مطالعه  منظمی نداشته اند و اکنون تصمیم گرفته اند کودک درون خود را غیرفعال و شروع  به خواندن کنند پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر با آزمون ها و روش های تصویری و الگو  که برای اولین بار توسط ۶۰۴۰ ابداع شده می توانند جهشی بزرگ از جایگاه فعلی  خود داشته باشند.

خلاصه کلام اینکه پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر، پروژه ای دو مرحله ای آموزش و تست  است مرحله آموزش در ۶۰ روز انجام می پذیرد و جمع بندی کاملی از مطالب به  صورت الگویی و تصویری تدوین شده است ودر مرحله ۴۰ روزه ۲۰ آزمون با پاسخ  نمای تصویری و سیستم محک-کمک برگزار می شود.