10 آزمون مبحثی (نظام جدید)

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • تعداد dvd: 10
  • ساعت تدریس: 150 ساعت پاسخ نمای ویدیویی
10%
1,500,000
1,350,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

به همراه این محصول دفترچه آزمون و کلید سوالات بصورت رایگان ارسال میگردد.

محصولات مرتبط

کنکور سراسری یک آزمون بسیار مهم و سرنوشت ساز است، به خصوص برای افرادی  که هدف مشخصی از ادامه تحصیل دارند و حتما قبولی در رشته یا دانشگاهی خاص  برایشان حائز اهمیت است. بنابراین بسیار مهم است که به خوبی خود را برای  این مسابقه سرنوشت ساز آماده کنید. بدین منظور مطالعه کتاب های درسی و کسب  دانش کافی در تک تک دروس عمومی و اختصاصی در درجه اول اهمیت قرار دارد اما  تنها مطالعه کافی نیست و باید حتما برای هر درس، حتی دروس عمومی یا دروسی  که ساده به نظر می رسند، به خوبی تمرین نمایید.
یک راه بسیار عالی برای محک زدن خود شرکت در آزمون های جامع است. آزمون  جامع ده آزمون مبحثی تمام دروس حرف آخر نظام جدید در واقع نوعی آزمون شبیه  سازی شده کنکور است. یعنی دقیقا مانند کنکور از تمام دروس عمومی و اختصاصی  تست هایی مطرح می شوند که باید در زمان محدود و مشخص به آن ها پاسخ دهید.
در حالی که اغلب موسسات آموزشی تنها حدود 2 تا 3 آزمون جامع برگزار می  نمایند، موسسه حرف آخر بسته 10 آزمون مبحثی تمام دروس را به شما پیشنهاد می  دهد تا با استفاده ز آن بتوانید 10 مرتبه در شرایط کنکور قرار بگیرید و  خود را محک بزنید.

ویژگی های 10 آزمون مبحثی نظام جدید حرف آخر
همانطور که گفته شد، یکی از مهم ترین ویژگی های بسته 10 آزمون مبحثی حرف اخر تعداد زیاد آزمون های آن نسبت به سایر موسسات است. این آزمون ها به صورت  تألیفی و کاملا منطبق بر استانداردهای کنکور سراسری است. همچنین این سوالات  با توجه به ضرایب دروس و میزان اهمیت آن ها طرح شده اند و تالیف هر یک از  این تست ها با توجه و دقت انجام شده است به همین دلیل است که پک 10 آزمون  مبحثی تمام دروس حرف آخر محک مناسبی برای اطلاع از درصدهای احتمالی شما در  کنکور خواهد بود.
دومین ویژگی ده آزمون مبحثی نظام جدید موسسه حرف آخر ، 150 ساعت حل تصویری تمام سوالات آن است که در هیچ موسسه و مجموعه دیگری مشابه آن را نخواهید دید.
در حقیقت پاسخنامه این آزمون ها برخلاف سایر پاسخنامه های رایج، در توضیحات  چند خطی خلاصه نشده است. بلکه برای جلوگیری از سردرگمی دانش آموزان، دقیقا  همان روش حلی که در قسمت آموزش به مخاطبان آموزش داده شده بود، با همان  الگوها و تکنیک ها، برای حل تست های آزمون های مبحثی استفاده می شود.
با استفاده از این 10 آزمون مبحثی تمام دروس حرف آخر نظام جدید به آسانی  نقاط ضعف خود را شناسایی می نمایید و با استفاده از پاسخ نما به سرعت و به  راحتی ایرادات خود را رفع می نمایید.
با توجه به آنکه آزمون های حرف آخر تمامی مباحث را دربر می گیرند می توان  از این محصول به عنوان منبعی برای مرور و جمع بندی دروس کنکور استفاده  نمود.

تعداد dvd
10
ساعت تدریس
150 ساعت پاسخ نمای ویدیویی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...