پکیج شیمی جامع (نظام جدید) + کتاب کار

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • تعداد dvd: 18
22%
3,225,000
2,543,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

به همراه این محصول کتاب کار بصورت رایگان ارسال میگردد.

درس شیمی یکی از مهم ترین دروس اختصاصی رشته ریاضی و تجربی است. درواقع  دانش آموزان رشته تجربی که علاقمند به تحصیل در رشته هایی نظیر پزشکی،  دندان پزشکی، پیراپزشکی، دارو سازی و امثال آن ها هستند و یا دانش آموزان  رشته ریاضی که مشتاق به ادامه تحصیل در رشته هایی نظیر مهندسی نفت، مهندسی  پلیمر، مهندسی شیمی و… هستند، باید به طور کامل بر درس شیمی تسلط داشته  باشند. زیرا ضریب درس شیمی برای چنین رشته هایی برابر 3 است.
همچنین کسب درصد بالا در درس شیمی برای رشته های دانشگاهی با ضریب 2 نیز  اهمیت فراوانی دارد. چرا که اغلب دانش آموزان در این درس دارای ضعف هستند و  بدست آوردن درصد بالا می تواند ضامن قبولی شما در رشته و شهر مورد نظرتان  باشد. از درس شیمی 35 سوال مطرح می شود که آخرین سوالات دفترچه دروس  اختصاصی را شامل می شوند.
این 35 سوال در دو فرم کلی مفاهیم یا مسائل ظاهر می شوند. اغلب دانش آموزان  با مسائل، فرمول های فراوان و طولانی و زمانبر بودن حل مسائل مشکل دارند و  بخش مفاهیم شیمی نظام جدید را ساده می انگارند. غافل ازآن که مفاهیم شیمی  نیز به اندازه مسائل آن پیچیده و سردرگم کننده هستند. چرا که در سال های  اخیر سوالات شیمی شدیدا حالت مفهومی و ترکیبی گرفته اند و دیگر با روش های  سنتی مطالعه و حفظ کردن مطالب کتاب شیمی نظام جدید نمی توان به آن ها پاسخ  گفت.
استاد شیروانی دبیر با تجربه دپارتمان شیمی موسسه حرف آخر و استاد یکی از معتبرترین دانشگاه های ایران، در پکیج کامل شیمی حرف آخر با ارائه راهکارها، الگوها، نقشه های راه و کلیدهای حل مسائل شیمی کنکور را برایتان آسان نموده است.

ویژگی های پکیج شیمی جامع نظام جدید حرف آخر
مهم ترین نکته در یادگیری هر درس روش صحیح مطالعه است. در روش های سنتی  مطالعه شیمی تنها بر مرور چندباره کتاب و حفظ مطالب تکیه می شود که در اغلب  اوقات پس ازگذشت چند روز یا نهایتا چند هفته، تمامی مطالب به فراموشی  سپرده می شوند. اما در پکیج کامل شیمی کنکور حرف آخر با استفاده از انیمیشن  و تصاویر سه بعدی نیم کره راست مغز و حافظه بلند مدت مشغول به یادگیری می  شود تا هیچ یک از مطالب از خاطرتان نرود.
استاد شیروانی برای تست های مربوط به مسائل شیمی نیز چاره ای اندیشیده اند تا به جای حفظ  تعداد زیادی فرمول طولانی و درگیری با چندین کسر و ساده کردن آن ها، مسائل  شیمی نظام جدید را تنها با کمک یک کسر و فقط با نگاه کردن، در زمان کمتر  از یک دقیقه پاسخ دهید. با استفاده از این روش دیگر زمان ارزشمند خود را  برای حل تست های مسائل هدر نمی دهید و فرصت کافی برای خواندن و پاسخ دادن  به تمامی سوالات را خواهید داشت.
همچنین میزان خطای محاسباتی به شدت کاهش خواهد یافت. پس از تدریس هر مبحث و  جا افتادن مطالب نوبت به تمرین می رسد. بدین منظور تست های واقعی کنکور  سراسری به عنوان تمرین مطرح می شوند و استاد به تشریح و حل شیمی نظام جدید  می پردازد. با تهیه پکیج کامل شیمی نظام جدید حرف اخر می توانید در مدت زمانی بسیار کوتاه و بدون خستگی، بر تمامی شیمی نظام جدید تسلط پیدا کنید.

این پک شامل محصولات زیر می باشد:
مفاهیم شیمی - سال دهم و یازدهم +کتاب کار
مفاهیم شیمی سال دوازدهم +کتاب کار
مسایل شیمی - سال دهم، یازدهم و دوازدهم +کتاب کار

تعداد dvd
18

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...