پکیج ریاضی جامع رشته تجربی (نظام جدید) + کتاب کار

مدرس : استاد عبدالرضا منتظری

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • تعداد dvd: 20
  • ساعت تدریس: 124
17%
2,785,000
2,327,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

به همراه این محصول کتاب کار بصورت رایگان ارسال میگردد.

پکیج ریاضی جامع رشته تجربی نظام جدید کاری از دپارتمان ریاضی موسسه حرف آخر می باشد. درس ریاضی نظام جدید کنکور در حقیقت مجموعه ای از دروس بسیار  مهمی مانند مثلثات، احتمال، توابع، آنالیز ترکیبی و… است. این مباحث به حدی  مهم هستند که هم در پاسخ دادن به تست های ریاضی مورد استفاده قرار می  گیرند و هم در پاسخگویی به سوالات دروسی مثل فیزیک اهمیت دارند.

اگر قصد دارید در یک رشته عالی و در یک دانشگاه معتبر ادامه تحصیل دهید،  نباید از درس ریاضی غافل شوید. متأسفانه طیف وسیعی از دانش آموزان و  داوطلبین کنکور به دلیل عدم برخورداری از آموزش صحیح، به درستی به سوالات  درس ریاضی پاسخ نمی دهند. از سوی دیگر، اغلب دانش آموزان روش درسی مناسبی  برای مطالعه درس ریاضی ندارند و صرفا وقت خود را برای حفظ مطالب ریاضی نظام  جدید هدر می دهند و به دلیل آنکه نتیجه ای نمی گیرند، از مطالعه و تمرین  ناامید می شوند.
استاد منتظری پکیج کامل ریاضی نظام جدید کنکور را برای شما آماده نموده است تا از آموزش  صحیح بهره مند شده و برای تست زنی و کسب درصد بالای 70 آماده گردید.

استفاده از پکیج کامل ریاضی حرف آخر چه مزایایی دارد؟

پکیج ریاضی نظام جدید حرف اخر  بسته ای کامل شامل تمامی مطالبی است که در بخش ریاضیات کنکور از آن ها تست  طرح می شود. تدریس این مجموعه بسیار جذاب است و مخاطب با انرژی تا انتهای  هر درس را تماشا می کند.
استفاده از انیمیش ها و تصاویر که تحریک کننده حافظه تصویری هستند، بازده  آموزش را افزایش می دهد و یادگیری از طریق نیم کره راست مغز سبب می شود هر  آنچه آموختید، در حافظه بلند مدت طبقه بندی شود.
با تماشای دی وی دی های بسته کامل ریاضی نظام جدید حرف آخر خواهید آموخت که به جای حفظ کردن فرمول های طولانی (مثل فرمول های فراوان  بخش مثلثات) از الگوهای محدودی که استاد منتظری به شما می آموزند استفاده  کنید و در نتیجه دیگر امکان فراموشی یا اشتباه در نوشتن فرمول ها وجود  ندارد و قادر به حل تمامی سوالات خواهید بود.
با توجه به آنکه حل تمرین بخش مهمی از یادگیری است، استاد منتظری تعداد  زیاد تست مهم کنکور سراسری را توضیح داده و حل خواهند کرد. علاوه بر این  تست ها، سوالات تالیفی و نکته دار نیز توسط این استاد باتجربه بررسی خواهد  شد.
شیوه تدریس مجموعه کامل ریاضی نظام جدید حرف آخر دو استادی است. یعنی یکی  دیگر از اساتید به عنوان استادیار در کنار آقای منتظری حضور یافته وعلاوه  بر کمک به ایشان در تدریس و توضیح دادن دروس، سولات احتمالی دانش آموزان را  از استاد می پرسند یا بر مطالب مهم و نکاتی که باید به آن ها توجه کنید،  تاکید می نمایند.

این پک شامل محصولات زیر می باشد:

ریاضی  جامع (1)
ریاضی جامع (2)
ریاضی جامع (3)
مثلثات،ترکیب و تبدیل توابع

تعداد dvd
20
ساعت تدریس
124

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...