زیست شناسی دهم

مدرس : استاد شعبانی و شاکری

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • تعداد dvd: 7
  • ساعت تدریس: 57
10%
600,000
540,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

به همراه این محصول کتاب بصورت رایگان ارسال میگردد.

کنکور یکی از سرنوشت سازترین امتحانات زندگی نوجوانان و جوانان است و  لازم است برای کسب نتیجه مناسب و قبولی در رشته مورد نظرتان، بر تمامی دروس  دوره متوسطه تسلط کافی داشته باشید. درس زیست شناسی یکی از مهم ترین دروس  رشته تجربی با ضریب 4 برای رشته های گروه 1 و 2 تجربی است که باید برای  یادگیری و کسب توانایی لازم برای تست زنی در این درس، وقت بسیاری صرف کنید.  چرا که مطالعه تمامی کتب زیست شناسی، به دلیل نکات ریز و تستی فراوان و  همچنین حجم بالای کتاب ها، تنها در سال آخر تحصیل، ممکن نیست و عاقلانه  ترین راه آن است که در هر سال تحصیلی، به خوبی مطالب کتاب را آموخته و تست  های مرتبط را حل نمایید.
زیست شناسی دهم موسسه حرف آخر نیز یکی از دروس اختصاصی رشته تجربی است که صرفا برای دانش آموزان همین  رشته تدریس می شود و از بخش های مختلف آن در کنکور سوالاتی مطرح خواهد شد.  این کتاب شامل هفت فصل با موضوعاتی نظیر گردش خون، یاخته و بافت جانوری،  تنظیم اسمزی، ساختار گیاهان و… می باشد.
دپارتمان زیست حرف آخر متشکل از  دبیران باتجربه و خبره ای است که به خوبی با انواع سوالات کنکور، نکات  کلیدی و ااگوهای تست زنی آشنایی دارند. این اساتید برای سهولت در امر  یادگیری دروس، با ماه ها تلاش بی وقفه، موفق به تصویرسازی تمامی درس های  کتاب شده اند. به گونه ای که دانش آموزان می توانند تمامی مفاهیم کتاب درسی  را به صورت تصویر و فیلم ببینند تا به آسانی درس ها را بیاموزند.
پس از تدریس هر فصل کتاب از روی فیلم و تصویر، نوبت به بررسی خط به خط کتاب  درسی است. زیرا منبع اصلی سوالات کنکور کتاب درسی است و لازم است به خوبی  بر کلمه به کلمه کتاب تسلط داشته باشید. در این راستا متن کتاب به همراه  تصاویر کتاب درسی با پاورپوینت به نمایش در می آید و اساتید درس زیست هر خط  از کتاب را خوانده و معنی و نکات قابل توجه آن را شرح می دهند.
در انتهای روند آموزش زیست شناسی دهم حرف اخر ، دو تن از اساتید زیست با یکدیگر به مباحثه و پرسش و پاسخ در مورد بخش  های مختلف درس می پردازند. این کار به دانش آموزان کمک می کند تا با سوالات  احتمالی، نحوه پاسخ گویی به هر سوال و دلایل انتخاب هر پاسخ آشنا شوند.
پکیج زیست شناسی دهم حرف آخر به صرفه ترین راه برای رسیدن به مهارت لازم و  کافی در درس زیست شناسی است و به دانش آموزان کمک می کند از تدریس چند  استاد بهره برده و مطالب درسی در ذهنشان ماندگار شود تا علاوه بر کسب نمره  عالی در امتحانات تشریحی، در زمان کنکور نیز تمامی مطالب کتاب را به روشنی  به خاطر داشته باشند.

سرفصل های مورد بحث :
سنتز - هیدرولیز - الگوی ترجمه زیستی
کربوهیدرات ها
لیپیدها و نوکلئیک اسیدها
پروتیئن ها و ATP
معرفی کلی غشاء
عبور مواد از غشاء
پروتیئن های غشاء
هسته و شبکه های آندوپلاسمی
لیزوزوم - میتوکندری و کلروپلاست
ریبوزوم - تاژک و مژک
از یاخته تا زیست کره
مرزهای حیات و نگرش کلی و جزئی
زیست شناسی در خدمت انسان
همه چیز درباره مونارک
تک رقمی بخوان
الگوی عمل 100
بافت پوششی
پوششی، غده ای
بافت پیوندی
بافت ماهیچه ای
بافت عصبی، الگوی هم علامت زیستی
ارتباط بافت ها
لوله گوارش
گوارش در دهان وبلع
گوارش در معده
گوارش در روده
جذب در روده
جمع بندی گوارش انسان
بیماری های گوارشی
گ.ارش پارامسی هیدر و بلخ
گوارش در پرنده، کرم، گاو و اسب
تک رقمی بخوان
الگوی عمل 100
تبادلات گازی
تهویه ششی
تنوع تبادلات گازی
تک رقمی بخوان
الگوی عمل 100
گردش مواد در بدن
رگها
خون
تنوع گردش مواد
تک رقمی بخوان
الگوی عمل 100
تنظیم اسمزی
تشکیل ادرار
تنوع دفع
تک رقمی بخوان
الگوی عمل 100

تعداد dvd
7
ساعت تدریس
57

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...