زیست گیاهی نظام جدید

مدرس : استاد شعبانی و شاکری

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • تعداد dvd: 3
  • ساعت تدریس: 18
10%
640,000
576,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

به همراه این محصول کتاب بصورت رایگان ارسال میگردد.

درس زیست شناسی در کنکور رشته تجربی از اهمیت بالایی برخوردار است و به  دلیل آنکه دارای ضریب 4، یعنی بالاترین ضریب در رشته های گروه 1 و 2 تجربی  است، پاسخ صحیح به هر یک تست آن، می تواند رتبه شما را صدها مرتبه بهبود  بخشد. به بیان دیگر، میزان تسلط شما بر مباحث مختلف درس زیست شناسی در کنار  سایر دروس، می تواند تعیین کننده شغل آینده شما به عنوان یک پزشک، داروساز  و… باشد.
زیست شناسی گیاهی حرف اخر شامل مباحث و بخش های گسترده و گوناگونی است که برخی از آن ها بسیار  ناملموس هستند و معمولا درک این مفاهیم برای دانش آموزان دشوار است. برای  مثال اغلب دانش آموزان رشته تجربی مباحث مربوط به اعضای بدن مثل کبد و معده  و استخوان بندی و… را به آسانی می آموزند. اما فیبر یا کلانشبم اسامی آشنا  و شناخته شده ای نیستند و درک عمیق مطالب مربوط به آن ها دشوارتر است.
اما نگران نباشید! اساتید حرفه ای و مجرب حرف آخر، برای یادگیری و درک خط  به خط مطالب کتاب درسی برنامه ویژه ای دارند. این مدرسان که هریک در استان  فعالیت خود بسیار شناخته شده و پر آوازه هستند و با الگوهای تست زنی آشنایی  کامل دارند، با استفاده از روشی نوین، دروس زیست گیاهی را تدریس نموده و  در قالب فیلم آموزشی در اختیار تمامی دانش آموزان قرار داده اند.
در پکیج زیست شناسی گیاهی نظام جدید موسسه حرف آخر از سیستم آموزشی سه لایه ای برای تدریس کلیه مباحث استفاده شده است. در  لایه اول مفاهیم توسط فیلم ها و عکس هایی که توسط اساتید مجموعه طراحی شده  اند، در ذهن دانش آموزان حک می شود.سپس نوبت آن است که در لایه دوم آموزش،  به تمام جزییات و نکات ریز کتاب پرداخته شود. بدین منظور کلمه به کلمه متن  کتاب توسط اساتید مجموعه تحلیل می شود تا نکته ای از قلم نیفتد.
در پایان دانش آموزان که دانش کافی را کسب نموده اند، باید قابلیت تست زنی و  حل مسائل نکته دار را کسب نمایند. بدین منظور نمونه سوالات و تست های  انحصاری که صرفا مربوط به مبحث مورد نظر است و پرسش های ترکیبی که مربوط به  مبحث مورد نظر و سایر دروس آموزش داده شده است، با کمک اساتید مجموعه حرف  آخر بررسی و حل می شوند.
در نتیجه دانش آموزان در پایان استفاده از زیست شناسی گیاهی، بر کلیه مطالب  کتاب درسی تسلط یافته، قدرت حل سوالات تشریحی امتحانی و تست های کنکور را  کسب می نمایند. همچنین صرفا با تماشای دی وی دی های آموزشی زیست گیاهی،  حدود 500 تست را حل نموده و پاسخ و توضیحات تکمیلی اساتید در مورد حل سوال  را نیز می شنوند.
تماشای فیلم های آموزشی زیست شناسی گیاهی حرف آخر درست مانند حضور در کلاس کنکور و حتی پر بازده تر از آن است. با این تفاوت  که پس از تهیه فیلم ها می توانید بارها و بارها تدریس هر مطلب را مشاهده  نمایید و وابسته به زمان یا حضور در مکان خاصی نخواهید بود.

DVD1 :
مبانی زیست مولکولی
مبانی زیست سلولی
دیواره  و لان

DVD2 :
بافت های گیاهی
ساختارهای نخستین - ساختارهای پسین
تغذیه گیاهی و جانداران موثر در آن
انتقال مواد در گیاهان

DVD3 :
تولید مثل غیر جنسی - تولید مثل جنسی
تکامل دانه در  نهاندانگان - رویش دانه در نهاندانگان
انواع میوه - طول عمر گیاهان
هورمون های گیاهی - پاسخ های گیاهی به محرک ها

تعداد dvd
3
ساعت تدریس
18

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...