ژنتیک (نظام جدید)

مدرس : استاد شعبانی و شاکری

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • تعداد dvd: 4
  • ساعت تدریس: 20
10%
740,000
666,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

به همراه این محصول کتاب بصورت رایگان ارسال میگردد.

درس زیست شناسی را می توان مهم ترین درس در کنکور تجربی نامید. این درس  مهم به بخش های گوناگونی نظیر زیست جانوری-انسانی، ژنتیک، زیست گیاهی و…  تقسیم می شود. بسیاری از دانش آموزان و حتی معلمان، زیست ژنتیک را دشوارتر  از تمامی دروس و بخش های درس زیست شناسی می دانند. شاید دلیل این امر،  ناملموس بودن مفاهیم و غیر قابل مشاهده بودن دروس ژنتیک است.
روابط بین آلل ها، چند ژنی و تک ژنی، غالب و مغلوب و… تنها بخش بسیار کوچکی از زیست ژنتیک را تشکیل می دهند. حال آنکه زیست شناسی ژنتیک نظام جدید،  فصل های مختلفی از کتاب های زیست سال های مختلف را در بر می گیرد. علاوه  بر این مباحث نا آشنا و نادیدنی، احتمالات ژنتیکی و فرمول های خاص آن، یکی  دیگر از کابوس های بسیاری از دانش آموزان رشته تجربی است.
یکی از اشتباهات رایج دانش آموزان که باعث می شود زیست ژنتیک را از آنچه  هست، دشوارتر بپندارند، آن است که اغلب دانش آموزان به جای درک و فهم  مطالب، سعی در حفظ نمودن آن ها دارند. در این شرایط مطالب حفظ شده در حافظه  کوتاه مدت قرار می گیرد و کافی است چند مبحث جدید دیگر مطالعه نمایید تا  مطالب قدیمی تر فراموش شوند.
استاد شعبانی، یکی از دبیران دپارتمان زیست شناسی ژنتیک نظام جدید موسسه حرف آخر در کنار استاد شاکری و روان با شیوه ای نوین اقدام به تدریس زیست ژنتیک  نموده است تا ژنتیک را برایتان آسان و شیرین نماید و به شما کمک کند در  زمانی بسیار کوتاه، تمامی درس های زیست ژنتیک را بیاموزید.
اساتید زیست حرف آخر با علم بر این  مطلب که زیست شناسی ژنتیک نظام جدید یکی از مهم ترین قسمت های زیست کنکور  است، در مجموعه زیست ژنتیک تلاش کرده اند مطالب را به صورت کامل مفهومی به  شما تدریس کنند.
در این راستا، تمامی دروس ژنتیک به صورت انیمیشن و تصویر در آمده است تا  بتوانید دور از ذهن ترین مفاهیم را با چشم ببینید و به سرعت بیاموزید. مزیت  دیگر استفاده از این روش، درج تمامی مطالب در حافظه بلند مدت است.
بنابراین دیگر نگران فراموش کردن درس ها و فرمول ها نخواهید بود. با تماشای  این انیمیشن ها و تصاویر سه بعدی، حتی از جزوه نویسی و نکته برداری نیز بی  نیاز می شوید. چرا که تمامی مطالب را به همان سرعتی که با چشم مشاهده می  کنید، به خاطر خواهید سپرد و نیازی به روخوانی مجدد و حفظ کردن جزوه ها  نخواهید داشت.
در مرحله بعدی تدرس، خط به خط کتاب از روی پاور پوینت، توسط اساتید خوانده و  توضیح داده می شود. چرا که در بسیاری از کلمات به کار رفته در کتاب درسی،  نکات مهمی نهفته است که ممکن است با روخوانی از روی کتاب متوجه آن ها  نشوید.
همچنین در زیست شناسی ژنتیک نظام جدید حرف اخر،  الگوها و روش های ابداعی و نوین تست زنی به شما آموزش داده خواهد شد تا  ضعفی که اکثر دانش آموزان در بخش حل تست دارند جبران شود و بتوانید بدون  اتلاف وقت پاسخ هر تست را با کمک نقشه راه و سایر شیوه ها انتخاب کنید.

DVD1 :
مبانی - تقسیم یاخته
میتوز
میوز و تولید مثل جنسی

DVD2 :
کامت
انتقال اطلاعات در نسل

DVD3 :
انواع صفات
تغییر در اطلاعات وراثتی

DVD4 :
تغییر در جمعیت ها
تغییر در گونه ها

تعداد dvd
4
ساعت تدریس
20

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...