فیزیک ترمودینامیک دهم (رشته ریاضی) (نظام جدید)

مدرس : استاد پیمان کامیار

دسته : فیزیک
(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • تعداد dvd: 1
10%
190,000
171,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

به همراه این محصول کتاب کار بصورت رایگان ارسال میگردد.


                                

پکیج فیزیک ترمودینامیک دهم حرف آخر، اثری از استاد پیمان کامیار می باشد. درس فیزیک دارای ضریب 3 برای دانش آموزان رشته ریاضی است که  پاسخدهی به تست های آن در کنکور می تواند مانند یک برگ برنده به کمکتان  بیاید تا به راحتی در همان شهر و رشته ای که تمایل دارید قبول شوید و ادامه  تحصیل دهید.
نحوه آموزش فیزیک دهم موسسه حرف آخر  به صورت مفهومی و شهودی است. به این شکل که استاد با کمک انیمیشن ها و  تصاویر مطالب را آموزش می دهد و می توانید هر آنچه در کتاب درسی آمده است  به چشم ببینید و دیگر هیچ ابهامی نداشته باشید. با این شیوه تدریس، آموخته  های شما در حافظه بلند مدتتان جای می گیرند.
فیزیک دهم حرف اخر را تهیه کرده و با حفظ کردن فرمول ها خداحافظی کنید. زیرا این محصول اجازه  حفظ هیچ فرمولی را به شما نمی دهند و به ازای تعداد زیادی فرمول به شما  تعداد انگشت شماری الگوی مفهومی می آموزد تا با کمک آن ها تمامی مسائل  فیزیک دوازدهم را به سادگی آب خوردن حل کنید.
سازماندهی مفاهیم فیزیک در مغز کار دشواری است. اما استاد کامیار نقشه های راه را برای شما آماده نموده است تا در ابتدای تدریس هر مبحث و  در میانه راه به خوبی از آنچه تدریس شده و آنچه قرار است آموزش داده شود  آگاه باشید و انسجام ذهنی خود را حفظ نمایید. شیوه تدریس در این مجموعه  آموزشی بسیار جذاب است و استاد با انرژی زیادی به آموزش مطالب می پردازد.  به همین دلیل در هنگام تدریس به هیچ عنوان احساس خستگی نخواهید کرد و تا  پایان هر درس با دقت به آموختن مطالب ادامه خواهید داد.
پس از پایان تدریس نیز به دلیل آنکه به خوبی همه مطالب را آموخته اید،  علاقه بیشتری به درس فیزیک پیدا می کنید و با میل و اشتیاق به حل تست ها و  تمرینات می پردازید تا مهارت و سرعت خود را افزایش دهید و آموخته های فیزیک  دوازدهم خود را محک بزنید.

جلسه اول: ترمودینامیک

جلسه دوم: ترمودینامیک

جلسه سوم: ترمودینامیک

اثر فوتوالکتریک

تعداد dvd
1

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...