فیزیک دهم (بجز ویژگی ماده)

مدرس : استاد پیمان کامیار

دسته : فیزیک
(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • تعداد dvd: 3
  • ساعت تدریس: 14
10%
430,000
387,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

به همراه این محصول کتاب بصورت رایگان ارسال میگردد.

یکی از درس های بسیار مهم و سرنوشت ساز کنکور درس فیزیک است. سوالات  فیزیک کنکور نظام جدید از کتاب های سال های دهم، یازدهم و دوازدهم مطرح می  شود. در صورتی که از ابتدا این درس را به خوبی بیاموزید، راه و روش حل  مسائل آن را یاد می گیرید و مشکلی با درس فیزیک نخواهید داشت. اما متاسفانه  اغلب دانش آموزان با درس فیزیک میانه خوبی ندارند چون این درس دارای  مفاهیم پیچیده و دشوار است.
مضاف بر آن، برای حل مسائل فیزیک باید از فرمول های بسیاری استفاده کنید.  حتی گاهی برای حل یک مساله به چندین فرمول متفاوت نیاز خواهید داشت. همین  امر موجب سردرگمی و ایجاد پیچیدگی می گردد.
از جمله دلایلی که باعث می شود هنگام مواجهه با یک سوال توانایی به یاد  آوردن فرمول های مورد نیاز را نداشته باشید حفظ کردن است. حتی اگر ساعت ها  برای حفظ فرمول های مختلف وقت گذاشته باشید، ممکن است در جلسه کنکور هیچ یک  از آن ها را به خاطر نیاورید. زیرا هنگامی که یک مطلب را حفظ می کنید، آن  را در حافظه کوتاه مدت خود جای می دهید که نهایتاً پس از چند هفته به  فراموشی سپرده می شود.
استاد کامیار، دبیر باسابقه دپارتمان فیزیک حرف آخر، پکیج آموزش فیزیک دهم (بجز ویژگی ماده) را برای شما آماده نموده است تا از همین ابتدا با شیوه صحیح آموزش و  مطالعه فیزیک دهم آشنا شوید و بدون نیاز به حفظ کردن، فیزیک را به صورت  کاملا مفهومی بیاموزید.
اولین چیزی که باید در فیزیک بیاموزید، مفاهیم است به همین دلیل پکیج آموزشی فیزیک دهم (بجز ویژگی ماده) حرف اخر ، به گونه ای تولید شده است که مفاهیم را بدون نقص فرا بگیرید. یکی از  بزرگترین مشکلات دانش آموزان در درس فیزیک، حفظ کردن فرمول ها است. اما  استاد کامیار به هیچ عنوان به شما اجازه حفظ کردن مطلبی را نمی دهد بلکه در  بسته آموزش فیزیک دهم به شما می آموزد که بدون حفظ کردن هیچ فرمولی و تنها  با کمک یک الگوی پایه، تمامی سوالات را به آسانی حل کنید.
در تدریس فیزیک دهم  موسسه حرف آخر از  نقشه راه برای حفظ انسجام دروس استفاده می شود. بنابراین در هر لحظه از  تدریس می دانید که تا کنون چه مقدار از مطالب و چه موضوعاتی آموزش داده شده  است و چه مسیری در پیش خواهید داشت. همچین انیمیشن ها و تصاویر به شما کمک  می کند تا به صورت شهودی مطالب فیزیک دهم نظام جدید را بیاموزید و هر آنچه  یاد می گیرید در حافظه بلند مدت شما ذخیره خواهد شد.
استاد منتظری، مدیر موسسه حرف اخر و دبیر ریاضیات کنکور، به عنوان استادیار در کنار آقای کامیار حضور دارند و پس از تدریس هر بخش به پرسش و پاسخ با استاد می پردازند تا  سوالات احتمالی شما پاسخ داده شود و بر نکات مهم تاکید بیشتری گردد.
به جرات می توان ادعا کرد که تدریس در مجموعه آموزش فیزیک دهم حرف آخر با  هر منبع آموزشی دیگر متفاوت است. زیرا استاد کامیار در این فیلم های آموزشی  بر مفاهیم تاکید ویژه ای دارند و به شدت با حفظ کردن مطالب و فرمول ها  مخالفت می نمایند.

مباحث درسی پکیج آموزشی فیزیک دهم انتشارات حرف آخر :
- اندازه گیری
- کار،توان،انرژی
- دما گرما

تعداد dvd
3
ساعت تدریس
14

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...