فیزیک دینامیک دوازدهم

مدرس : استاد پیمان کامیار

دسته : فیزیک
(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • ساعت تدریس: 8
10%
310,000
279,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

به همراه این محصول جزوه بصورت رایگان ارسال میگردد.

پکیج فیزیک دوازدهم حرف آخر، اثری از استاد پیمان کامیار می باشد. درس فیزیک با ضریب بالایی که در کنکور دارد (ضریب 3 در رشته  ریاضی و ضریب 2 در رشته تجربی) می تواند مانند یک برگ برنده به کمکتان  بیاید تا به راحتی در همان شهر و رشته ای که تمایل دارید قبول شوید و ادامه  تحصیل دهید. در میان کتاب های فیزیک سال های مختلف، فیزیک سال دوازدهم که  تعداد زیادی از سوالات کنکور فیزیک نظام جدید را به خود اختصاص می دهد،  دارای مطالب پیچیده و دشواری نظیر دینامیک، موج و نوسان، صوت و… می باشد.
اگرچه این مطالب  بسیار دشوار و مهم هستند، بسیاری از دانش آموزان تمایلی  به مطالعه آن ها ندارند زیرا یادگیری این مطالب مخصوصا از روی کتاب و به  صورت خودآموز بسیار مشکل است. در نتیجه در زمان آزمون کنکور به تسلط کافی  از این درس نرسیده اند و توانایی پاسخ دادن به تست های فیزیک دوازدهم را  ندارند.
نحوه آموزش فیزیک دوازدهم موسسه حرف آخر به صورت مفهومی و شهودی است. به این شکل که استاد با کمک انیمیشن ها و  تصاویر مطالب را آموزش می دهد و می توانید هر آنچه در کتاب درسی آمده است  به چشم ببینید و دیگر هیچ ابهامی نداشته باشید. با این شیوه تدریس، آموخته  های شما در حافظه بلند مدتتان جای می گیرند.
فیزیک دوازدهم حرف اخر را تهیه کرده و با حفظ کردن فرمول ها خداحافظی کنید. زیرا این محصول اجازه  حفظ هیچ فرمولی را به شما نمی دهند و به ازای تعداد زیادی فرمول به شما  تعداد انگشت شماری الگوی مفهومی می آموزد تا با کمک آن ها تمامی مسائل  فیزیک دوازدهم را به سادگی آب خوردن حل کنید.
سازماندهی مفاهیم فیزیک در مغز کار دشواری است. اما استاد کامیار نقشه های راه را برای شما آماده نموده است تا در ابتدای تدریس هر مبحث و  در میانه راه به خوبی از آنچه تدریس شده و آنچه قرار است آموزش داده شود  آگاه باشید و انسجام ذهنی خود را حفظ نمایید. شیوه تدریس در این مجموعه  آموزشی بسیار جذاب است و استاد با انرژی زیادی به آموزش مطالب می پردازد.  به همین دلیل در هنگام تدریس به هیچ عنوان احساس خستگی نخواهید کرد و تا  پایان هر درس با دقت به آموختن مطالب ادامه خواهید داد.
پس از پایان تدریس نیز به دلیل آنکه به خوبی همه مطالب را آموخته اید،  علاقه بیشتری به درس فیزیک پیدا می کنید و با میل و اشتیاق به حل تست ها و  تمرینات می پردازید تا مهارت و سرعت خود را افزایش دهید و آموخته های فیزیک  دوازدهم خود را محک بزنید.

DVD1 :
قوانین نیوتن
تکانه،کشسانی،نیروی گرانش
اصطکاک
تعادل و شتاب

 

DVD2 :
قرقره ها و مسایل چند جسمی
سینماتیک حرکت دایره ای (مخصوص رشته ریاضی)
دینامیک دایره ای – قسمت اول (مخصوص رشته ریاضی)
دینامیک دایره ای- قسمت دوم (مخصوص رشته ریاضی)

ساعت تدریس
8

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...