مفاهیم شیمی کنکور سال دهم و یازدهم + (کتاب کار)

مدرس : استاد غلامرضا شیروانی

دسته : شیمی
(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • تعداد dvd: 5
  • ساعت تدریس: 22
10%
950,000
855,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

به همراه این محصول کتاب کار بصورت رایگان ارسال میگردد.

پکیج مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف آخر اثری از استاد شیروانی می باشد.درس شیمی دارای ضریب 3 در رشته های پر طرفداری نظیر پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، مهندسی پلیمر، مهندسی شیمی و… می باشد.
کسب درصد بالا در شیمی کنکور می تواند سرنوشت ساز و تعیین کننده آینده دانش  آموزان باشد. از سوی دیگر در شیمی با مفاهیمی آشنا می شویم که بسیاری از  آن ها قابل دیدن و حتی قابل درک نیستند. در این شرایط یادگیری مفاهیم بسیار  مشکل می شود و اغلب دانش آموزان تلاش می کنند با مطالعه چندین و چندباره  مطالب کتاب مفاهیم شیمی دهم و یازدهم ، مفاهیم مهم را بیاموزند اما در عمل تنها مطالب را در حافظه کوتاه مدت  خود ذخیره می کنند و پس از مدت کوتاهی با خواندن درس های دیگر، تمامی مطالب  قدیمی را از یاد خواهند برد.
پکیج مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف اخر شامل تمامی مفاهیم کتاب های شیمی سال های دهم و یازدهم تحصیلی است و  ریزترین نکات و مفاهیم را پوشش می دهد. به گونه ای که حتی می توانید از این  بسته آموزشی برای فهم بهتر مطالب کتاب و کسب نمره بالاتر در امتحانات  تشریحی مدرسه نیز استفاده نمایید.
علاوه بر روش شهودی سازی و استفاده از انیمیشن های آموزشی، تکنیک های رمز گردانی توسط استاد شیروانی به دانش آموزان تدریس خواهد شد تا سرعت عمل آنان در پاسخگویی به تست ها  مفاهیم شیمی دهم و یازدهم افزایش یابد و بدون سردرگمی و خطا قادر به تشخیص  گزینه صحیح باشند.


DVD1 :
پیدایش اتم ها
آرایش الکترونی
تمرین آرایش الکترونی
یون های تک اتمی
نام گذاری ترکیبات معدنی

DVD2 :
ترکیبات یونی
ترکیبات کووالانسی-1
ترکیبات کووالانسی-2
گشتاور قطبی
شیمی آلی-1

DVD3 :
شیمی آلی-2
شیمی آلی-3
شیمی آلی-4
واکنش نویسی
محلول ها

DVD4 :
محلولها- انواع انحلال-1
محلولها- انواع انحلال-2
انحلال گازها
خواص گازها
گرما و دما

DVD5 :
جاری شدن انرژی
تمرین گرما و آنتالپی
سینتیک
باقی مانده دهم و یازدهم

تعداد dvd
5
ساعت تدریس
22

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...