مفاهیم شیمی سال دوازدهم + (کتاب کار)

مدرس : استاد غلامرضا شیروانی

دسته : شیمی
(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • تعداد dvd: 4
  • ساعت تدریس: 20
10%
830,000
747,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

به همراه این محصول کتاب کار بصورت رایگان ارسال میگردد.

مفاهیم شیمی دوازدهم حرف آخر، اثری از استاد شیروانی برای داوطلبان نظام جدید می باشد. ضریب این درس برای برخی رشته های مهم  نظیر مهندسی پلیمر، مهندسی شیمی و مهندسی نفت برابر 3 است و کسب درصد بالا  در این درس می تواند منجر به قبولی در رشته مورد نظر شود.
در کنکور سراسری هر دو رشته ریاضی و تجربی، از درس شیمی 35 تست مطرح می  شود. با بررسی سوالات کنکور سال های اخیر، می توان اینطور نتیجه گرفت که  سوالات به شدت به سمت مفهومی شدن پیش می روند و برای پاسخ دادن به هر تست،  لازم است بر تمامی مطالب مرتبط با آن تست در فصل ها و کتاب های سال های  مختلف مسلط باشید اما اغلب دانش آموزان صرفا مطالب را روخوانی و حفظ می  کنند و نهایت طی چند هفته آن ها را از یاد خواهند برد. استاد شیروانی یکی از اساتید دپارتمان شیمی حرف اخر است که با روش تدریس جذاب و نوین، تمامی مفاهیم کتاب شیمی دوازدهم را طی چند ساعت به طور کامل و دائمی به شما می آموزد.
یکی از دلایل فراموشی مفاهیم در کنکور و سایر آزمون ها، شیوه نادرست مطالعه است. پکیج مفاهیم شیمی کنکور دوازدهم موسسه حرف آخر به گونه ای تدوین شده است که حافظه تصویری شما را توسط انیمیشن و تصاویر  سه بعدی درگیر می نماید و سبب می شود علاوه بر بالا رفتن بازده تدریس،  مطالب در حافظه بلند مدت شما ثبت شوند و میزان فراموشی مفاهیم تقریبا به  صفر برسد. بدین ترتیب حتی پس از چند هفته نیز تمامی مطالب و نکات مهم را به  خوبی به خاطر خواهید آورد.
استاد شیروانی نقشه های راه، الگوها و کلیدهایی را برای حل سوالات و پاسخ دهی به تست ها  به شما خواهد آموخت.این الگوها سرعت پاسخگویی شما را افزایش داده و جلوی  بروز خطا را خواهند گرفت. پس از تکمیل هر درس، تست های مرتبط کنکور سراسری  ریاضی و تجربی توسط استاد خوانده و بررسی خواهند شد.


DVD1 :
مفاهیم تعادل
تست های تعادل و تمرین های کتاب
صابون اساتید وباز 1
اسید و باز 2

DVD2 :
اکسایش و کاهش - موازنه و سلول گالوانی
انجام پذیر بودن - سلول سوختی و خردگی
سلول الکترولیتی و برقکافت
سلول الکترولیتی و برقکافت ادامه

DVD3 :
الماس و گرافیت
جامدهای یونی
جامدهای یونی تست

DVD4 :
جامدهای فلزی
نمودارهای انرژی پیشرفته
سنتز ترکیبات آلی

تعداد dvd
4
ساعت تدریس
20

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...