بایگانی نوشته‌ها


چگونه رتبه برتر کنکور شویم؟ (معرفی بهترین روش‌ها)

چگونه رتبه برتر کنکور شویم؟ (معرفی بهترین روش‌ها)

داوطلبان و دانش‌آموزان برای کنکور سراسری یک هدف بسیار مهم دارند! قبولی  در کنکور و کسب یک رتبه مناسب یکی از آرزوهای مهم داوطلبان است. معمولا  مابین رتبه‌های برتر در کنکور و سایر داوطلبان تفاوت زیادی وجود ندارد. این  بدین معنی است که داوطلبی ممکن است فقط با چند تست، رتبه برتر کنکور را از  دست بدهد. یکی از سوال‌هایی که هر داوطلبی با آن مواجه می‌شود ” چگونه  رتبه برتر کنکور شویم” است. خب به نظر شما چگونه می‌توان به یکی از  رتبه‌های برتر در کنکور تبدیل شد؟ چگونه رتبه برتر شویم؟ چگونه رتبه زیر صد  شویم؟ چگونه رتبه زیر ۱۰۰۰ بیاوریم؟

جمع بندی دروس عمومی و تخصصی به روش رتبه‌های برتر کنکور

جمع بندی دروس عمومی و تخصصی به روش رتبه‌های برتر کنکور

شرایطی را در نظر بگیرید که زمان کمی تا کنکور مانده است. دانش‌آموزان و  داوطلبان باید در این زمان کم چه کارهایی انجام دهند؟ بدون شک یکی از  مهم‌ترین کارهایی که باید در این زمان کوتاه انجام دهید، جمع بندی دروس کنکور است. آخرین مرحله برای کسب یک رتبه مناسب، جمع بندی تمامی دروس کنکور است.  روش جمع بندی دروس با توجه به اینکه درس عمومی یا تخصصی باشد بسیار متفاوت  است. داوطلبان باید از همان روزهای اول مطالعه، برنامه خاصی برای جمع بندی  داشته باشند. بنابراین برای تمامی دروس از همان ابتدا باید خلاصه نویسی و جمع بندی انجام شود. ما در این مطلب نحوه و روش جمع بندی دروس کنکور را بر اساس روش  جمع بندی رتبه‌های برتر کنکور سراسری به شما توضیح می‌دهیم.

رشته پزشکی: اطلاعات جامع و کامل در مورد رشته پزشکی

رشته پزشکی: اطلاعات جامع و کامل در مورد رشته پزشکی

یکی از مهم‌ترین و محبوب‌ترین رشته‌های گروه تجربی، رشته پزشکی است. این رشته هر سال، داوطلبان بسیار زیادی دارد و رشته پرطرفداری بین  دانش‌آموزان محسوب می‌شود. اکثر دانش‌آموزان تجربی، آرزوی قبولی در این  رشته دشوار را دارند. قبولی در این رشته کار به نظر دشواری می‌آید اما  امکان‌پذیر است. یکی از مهم‌ترین نکاتی که قبل از انتخاب رشته باید به آن  توجه کرد، بررسی اطلاعات کامل در مورد رشته تحصیلی است. شما با داشتن  اطلاعات کامل در مورد مراحل تحصیل می‌توانید به اهداف خود برسید. با توجه  به اهمیت این رشته، ما در این مطلب رشته پزشکی را معرفی می‌کنیم و اطلاعاتی  کامل در مورد آن برای شما ارائه می‌دهیم.

رشته دندانپزشکی: اطلاعات کامل و جامع + رتبه‌های لازم برای قبولی

رشته دندانپزشکی: اطلاعات کامل و جامع + رتبه‌های لازم برای قبولی

یکی از محبوب‌‌ترین رشته‌های علوم تجربی، رشته دندان‌پزشکی است.  دندان‌پزشکی مانند پزشکی از درآمد بسیار بالایی برخوردار است و جایگاه  بسیار مناسبی در جامعه دارد. بسیاری از دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور علوم  تجربی آرزوی قبولی در دندان‌پزشکی را دارند. دندان‌پزشکی جزو رشته‌های زیر  گروه یک تجربی است. با توجه به محبوب بودن دندان‌پزشکی ما بین دانش‌آموزان و  داوطلبان کنکور، ما در این مطلب رشته دندانپزشکی را به طور کامل برای شما معرفی می‌کنیم.

معرفی رشته داروسازی

معرفی رشته داروسازی

رشته داروسازی جزو سه رشته تاپ گرایش تجربی می باشد ( و شاید پول ساز ترین  آن ها ) آرزوی اکثر دانش‌آموزان، قبولی در رشته‌های محبوب و پر درآمد  دانشگاه است. داوطلبانی که در کنکور علوم تجربی شرکت می‌کنند به دنبال  قبولی در سه رشته پزشکی،  دندانپزشکی و داروسازی هستند. رشته داروسازی را می‌توان از پرطرفدارترین  رشته‌های دانشگاهی دانست که از درآمد بسیار بالایی برخوردار است. دانشجویان  این رشته پس از فارغ‌التحصیلی در مکان‌هایی مانند بیمارستان‌ها،  داروخانه‌ها و کلینیک‌ها فعالیت می‌کنند.

پردرآمدترین رشته های تجربی کدامند؟

پردرآمدترین رشته های تجربی کدامند؟

داوطلبان گروه تجربی معمولا به دنبال پردرآمدترین رشته های تجربی در ایران هستند. این بدین معنی است که داوطلبان تلاش می‌کنند در رشته‌هایی قبول  شوند که درآمد بالایی دارند. به نظر شما پردرآمدترین شغل رشته تجربی کدام  رشته است؟ شغل های پر درامد رشته تجربی چگونه بعد از فارغ‌التحصیلی به  داوطلبان کمک می‌کنند؟ بدون شک، رشته های خوب تجربی و رشته های پولساز  تجربی ما بین داوطلبان طرفداران بسیار زیادی دارند. شکی نیست که رشته‌های  پزشکی از پر درآمد ترین رشته های تجربی هستند.

راهنمای جامع و کامل در مورد رشته دامپزشکی

راهنمای جامع و کامل در مورد رشته دامپزشکی

یکی از محبوب‌ترین و پردرآمدترین رشته‌های گروه تجربی، رشته دامپزشکی است. بسیاری از داوطلبان گروه تجربی به دنبال قبولی در این رشته محبوب در کنکور سراسری هستند. این رشته در زیرگروه ۱ رشته‌های گروه تجربی قرار دارد و داوطلبان باید با توجه به ضرایب این گروه درس‌ها را مطالعه کننn. بدون شک مهم‌ترین درس برای قبولی در زیرگروه ۱ رشته تجربی،  درس زیست شناسی است. ما در این مطلب به طور کامل به معرفی رشته دامپزشکی  می‌پردازیم و تمام اطلاعات لازم در مورد این رشته را در اختیار داوطلبان  کنکوری قرار می‌دهیم.این رشته در زیرگروه ۱ رشته تجربی قرار دارد، بنابراین  داوطلبان باید با توجه به ضرایب این گروه، درس‌ها را مطالعه کنند. درس  زمین شناسی در این زیرگروه ضریب صفر دارد و داوطلبان نیازی به مطالعه این  درس ندارند. درس شیمی بعد از درس زیست شناسی اهمیت زیادی در این گروه دارد و  با ضریب ۳ به سراغ داوطلبان می‌آید. درس فیزیک و ریاضی نیز با ضریب ۲ از  درس‌های دیگر این گروه هستند. بنابراین داوطلبان برای قبولی در این رشته  باید درس زیست شناسی را در اولویت اول قرار دهند.

صحبت های رتبه برتر های سال ۹۹ در ارتباط با درس ریاضی

صحبت های رتبه برتر های سال ۹۹ در ارتباط با درس ریاضی

یکی دیگر از مدرسان موسسه حرف آخر که مابین دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور محبوبیت زیادی دارد، استاد عبدالرضا منتظری است. استاد منتظری موسس حرف آخر و مدرس ریاضی برای داوطلبان گروه ریاضی و  تجربی است. رتبه‌های برتر ۹۹ که تراز مناسبی در درس ریاضی دارند نظرات خود  را در مورد تدریس استاد منتظری در اختیار داوطلبان دیگر قرار می‌دهند. شما  می‌توانید با دیدن این ویدیو با خیال راحت‌تری به سراغ پکیج‌های حرف آخر بروید و حرف اول و آخر را در کنکور بزنید.

صحبت ‌های رتبه برتر های سال ۹۹ در ارتباط با درس فیزیک

صحبت ‌های رتبه برتر های سال ۹۹ در ارتباط با درس فیزیک

درس فیزیک یکی از دروس تخصصی گروه تجربی و ریاضی است. داوطلبانی که  می‌خواهند رتبه نهایی مناسبی داشته باشند و در رشته‌های مهندسی و پزشکی  قبول شوند باید به تراز درس فیزیک اهمیت زیادی بدهند. درس فیزیک فرمول‌های  زیادی دارد و یادگیری آن کمی دشوار است. اما پیمان کامیار با استفاده از  روش‌های ابتکاری خود این درس را برای داوطلبان کنکور آسان کرده است. شما  می‌توانید در این مطلب صحبت‌های رتبه برترهای حرف آخر در سال ۹۹ را در ارتباط با درس فیزیک و استاد پیمان کامیار را در این قسمت  مشاهده کنید. این نظرات به خوبی نشان می‌دهند که چرا باید از پکیج‌های حرف  آخر پیمان کامیار باید استفاده کرد.

صحبت ‌های رتبه برتر های سال ۹۹ در ارتباط با درس شیمی

صحبت ‌های رتبه برتر های سال ۹۹ در ارتباط با درس شیمی

دروس تخصصی نقش بسیار مهمی در رتبه نهایی داوطلبان دارند. اگر داوطلبان  بتوانند به سوالات دروس تخصصی پاسخ درستی دهند، رتبه نهایی آن‌ها نیز  افزایش پیدا می‌کند. یکی از دروس تخصصی که داوطلبان علاقه زیادی به آن  دارند، درس شیمی است. درس شیمی یکی از دروسی است که داوطلبان با پکیج‌های  حرف آخر به راحتی می‌توانند تراز بالایی برای آن کسب کنند. غلامحسین شیروانی درس شیمی را در موسسه حرف آخر تدریس می‌کند و داوطلبان با تدریس استاد  شیروانی بهترین نتایج را در کنکور کسب می‌کنند. بهتر است در قسمت زیر ویدیو  نظرات رتبه‌های برتر کنکور ۹۹ را در مورد استاد شیروانی مشاهده کنید.

موسسه حرف آخر فعالیت خود را در قالب  ارائه پکیج های آموزش کنکور با سبکی متفاوت آغاز کرد. استاد عبدالرضا  منتظری، از اساتید مطرح کنکور از سال ۱۳۹۰ با هدف ارائه جدیدترین تکنولوژی  های آموزشی دنیا به دانش آموزان کنکوری موسسه آموزشی حرف آخر را تاسیس  نمودند. وجه تمایز دی وی دی های حرف آخر با دیگر منابع آموزش کنکور در سبک  خاص تدریس اساتید می باشد. در این سبک آموزش کنکور که برای اولین بار در  ایران توسط موسسه حرف آخر اجراء شد، کلیه منابع کنکور به صورت شهودی سازی و  در قالب تصویرسازی و تکنولوژی انیمیشن تدریس می شوند.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها